Hakkımızda


Firmamız bir Aile Şirketi olarak 1980 yılında Çorlu'da mobilya seköründe faaliyete başlamıştır. 1999 yılında ofis mobilyası alanına odaklanmış; büro ve ofis mobilyaları, büro ve ofis koltukları satışı konusunda hizmete vermeye devam etmiştir. 1980' den günümüze mobilya sektöründe dünyada yaşanan  gelişmeleri yakından takip ederek çağın kalite, ergonomi ve işlevselliğine  uygun yeni modelleri portföyünde bulundurmaya çalışan mağazamız, Çorlu' da mobilya sektörünün en eski firmasıdır. 

Bu birikim ve tecrübemize dayanarak; ofis ve büro makam takımları, ofis ve büro oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, sandalyeler, makam koltukları, bankolar, çalışma koltukları, konferans sandalyeleri, sinema koltukları, bekleme koltukları, bahçe mobilyası ve kurumlara özel projelerini Çorlu' da ve tüm Trakya'da sürdürmektedir.

Sektörün önde gelen MASACHİ, GÜRELER ve PAPATYA gibi üretici şirketlerin ana bayisi olarak, siz değerli  müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yanıt verecek anlayış ve teknik donanıma  sahip bulunmaktayız.


Mutlu ve ferah bir iş ortamında iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla...